Fulfillment

Fulfillment nejen pro e-shopy

Již Vám nic nebrání, věnovat se pouze svému obchodování.
Třídění, zabalení, skladování zboží a expedici přímo k zákazníkovi od 1kg do 31,5kg balíkovou službou nebo od 31,5kg spediční službou po celé Evropě nechte na nás.
Nejsme v tomto oboru žádný začátečníci. Tuto službu zajišťujeme i pro zahraniční partnery již od roku 2017
———————————————————————————————————————————————————————————————

Jako poskytovatel prováděcí služby, přebíráme kompletní Full Service (skladu) v oblasti distribuční logistiky pro různé firmy. Obecně platí, že tato prováděcí služby využívají značkových výrobců a obchodních společností outsourcing logistických procesů (outsourcing) a zaměřit se na hlavní úkoly své vlastní firmy. Proto jsme se také mluví o outsourcingu obchodních procesů, nebo dokonce „Worry-Free logistiky.“ Navíc naši zákazníci těžit z levnějších plavebních podmínek sdružováním efekty, rychlé dodání a snížení chybovosti v důsledku velmi vysoké úrovně automatizace. Rychlý a bezchybný dopravu v e-commerce nevyhnutelné.

 

Další zpracování (nebo zpracování), včetně fakturace a generování dodávky a balení zboží je řešen u nás jako poskytovatele plnění. Vzhledem k rychlému zpracování příchozích objednávek a cross-systém a automatizované výměny dat (objednávání a produkt dovoz, synchronizace zásob na místo uskladnění, automatizované potvrzení o dopravě a sledování) garantujeme rychlé dodání a vysokou transparentnost přepravního procesu. Pro vás příležitost, jak zvýšit celkový výsledek, a zároveň zvýšit napájecí a věrnost značce a opakovat nákup míru svým zákazníkům, aniž by utrácet peníze navíc pro marketingové nabídky.